درباره میثاق | تاریخچه شفیق فکه | تصاویر | امکانات شفیق فکه | اهداف پیش رو | ارتباط با ما
    صفحه نخست / امکانات شفیق فکه


 

 

فهرست پروژه های مجموعه شفیق فکه

پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه | ورود

اهداف

این پایگاه بعد از طی مراحل آزمایشی و اضافه کردن سایت های جدید، در روز جمعه چهاردهم ارديبهشت سال 1386 با حضور حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج محمود دهقانی به صورت رسمی افتتاح و راه اندازی گردید و عملا فعالیت خود را آغاز کرد.
روایت گری سال های دفاع مقدس و ترویج و نشر فرهنگ ایثار و شهادت با محوریت پرداختن به بحث مهم و حیاتی مطالبات شهدا.
بازگو کردن مطالبات شهدا
بازگو کردن مطالبات ایثارگران
بانک اطلاعات فیلم و ویدئوی دفاع مقدس
بانک اطلاعات دانشنامه ی دفاع مقدس و سایر حوزه ها
ارائه تحلیل های فرهنگی اجتماعی

امکانات فعلی

ثبت دامنه های مربوطه و اختصاص فضای میزبانی بر روی سرور و راه اندازی سامانه پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه در سه نسخه ابتدایی و نسخه فعلی و نهایی
سامانه مدیریت محتوای دینامیک و کاملا بومی (بدون استفاده از نرم افزارهای اماده)
امنیت بالای سامانه به دلیل طراحی تولید و توسعه توسط برنامه نویسان مجموعه شفیق فکه
سرعت بالای اجرای عملیات ها به دلیل بهره گیری از آخرین تکنولوژی های وب و منطبق بودن امکانات سامانه با نیازهای تعریف شده
دارای کلیه امکانات سامانه های مدیریت محتوا شامل مقالات، ‌اخبار،‌ گالری عکس ویدئو و صوت،‌ مدیریت کاربران، لغتنامه، صفحات ایستا، ارتباط با ما و...
اختصاص 1 گیگابایت فضای میزبانی لینوکس از سال 1386
ثبت و تمدید 5 دامنه از سال 1386

shafighefakeh.com, shafighefakeh.net, shafighefakeh.org, shafighefakeh.info, shafighefakeh.ir

اقدامات انجام شده

ثبت دامنه در سامانه ساماندهی
درج بیش از 600 عنوان مطلب علمی آموزشی فرهنگی اجتماعی

دستاوردها

با توجه به طرح بحث مطالبات شهدا که تا کنون دراینترنت به آن پرداخته نشده بود، خیلی زود جایگاه خود را درفضای مجازی پیدا کرد و از رتبه بالا برخوردار گردید و رتبه اول جستجوی اینترنتی در زمینه بحث مطالبات شهدا را به خود اختصاص داد که تا کنون ادامه دارد.

نیروی انسانی

مدیر پروژه: 1 نفر (32 نفر ساعت در ماه)
برنامه نویس: 1 نفر (24 نفر ساعت در ماه)
گرافیست: 1 نفر (16 نفر ساعت در ماه)
کارشناس سئو: 1 نفر (16 نفر ساعت در ماه)

اقدامات آتی

درج بیش از 6000 هزار مطلب در قالب فایل متنی، صوتی و تصویری
بهینه سازی قالب
بهبود بخش مدیریت فایل
بهبود نمایش بخش های صفحه اول
امکان نمایش آمارهای آماری
افزایش امکانات بخش نظرات
بهینه سازی در نتایج موتورهای جستجو

 

اولین و بزرگترین آلبوم تصاویر دفاع مقدس ، بزرگداشت شهید ماشاءالله سرهنگی | ورود

اهداف

البوم تصاویر دفاع مقدس در اول خرداد سال 86 با ایجاد 230 زیرمجموعه و تقسیم بندی تصاویر دفاع مقدس، شناساندن فضای دفاع مقدس توسط تصاویر و ایجاد آلبوم اختصاصی برای جامعه ایثارگر و  رزمندگان دلیر اسلام راه اندازی گردید.

امکانات فعلی

مدیریت تصویر بر اساس ساختار درختی و دسته بندی
امکان آپلود تصاویر بصورت زیپ شده
امکان تعیین سطح دسترسی برای بازدیدکنندگان و اعضا
اختصاص 1 گیگابایت فضای میزبانی لینوکس از سال 1385
اختصاص یک زیر دامنه از دامنه ی اصلی شفیق فکه

Gallery.shafighefakeh.ir

اقدامات انجام شده

راه اندازی سامانه مدیریت آلبوم تصاویر از سال 1385
آماده سازی و اسکن بیش از سی هزار عکس در دست اقدام و ارسال می باشد
طبقه بندی موضوعی تصاویر دفاع مقدس در بیش از 230 عنوان موضوعی
درج بیش از 10 هزار عکس در موضوعات مختلف و طبقه بندی شده
جذب بیش از 500عضو، در عین حالی که بازدید از البوم تصاویر عمومی بوده و نیاز به ثبت نام ندارد.
امکان ارسال عکس کاربران عضو
امکان تعریف سطح دسترسی برای بازدیدکنندگان و اعضا

دستاوردها

امروزه اکثر مراکز و افرادی که آثار دفاع مقدس از جمله فیلم و عکس در اختیار دارند از انتشار آن خودداری می نمایند و متاسفانه مشاهده شده است که در مواردی هم مبادرت به فروش نموده و به عنوان منبع کسب درآمد از آن استفاده می نمایند که کار بسیار زشت و نا پسندی می باشد و سوء استفاده از رزمندگانی که با اخلاص در جلوی دوربین اینان ایستاده اند تا عکس و یا فیلمی به یادگار گرفته شود محسوب می گردد، چرا که آن دسته از رزمندگان امروزه به ابزار تبلیغاتی و کسب درآمد این بی معرفتان تبدیل شده اند و هیچ مسئولی هم به آنان اعتراض نمی کند بلکه توجیه هم می نمایند و صحبت از اثر هنری و صاحب اثر هنری می کنند و یادشان رفته که رزمندگان از زاویه اخلاص  و به نیت ثبت وقایع دفاع مقدس به اینان اجازه عکس و فیلم گرفتن داده اند و حق تصویر هم نخواسته اند و از طرفی نیز اکثر این عکس ها با دوربین بیت المال گرفته شده و عکاس در آن زمان به انجام وظیفه مشغول بوده است و برای خود سابقه جبهه نیز محسوب کرده است و اگر دوربین هم شخصی و یا خبرنگاری بوده، فروش این عکس ها توجیهی ندارد و نباید اینگونه برداشت شود که گیرنده عکس به جای حضور ایثارگرانه در جبهه، به کسب و کار و آینده نگری الیته از نوع پر خطر در مناطق جنگی مشغول بوده است تا امروزه همان عکاس و یا فیلمبردار بتواند صحبت از مالکیت هنری نماید و از صحنه های ثبت شده عشق و ایثار نان بخورد و نمایشگاه های کذایی برگزار نموده و یا کتاب و آلبوم چاپ نموده و به فروش برساند در حالی که تعدادی از همان رزمندگان ثبت شده در همین عکس ها به شهادت رسیده و خانواده آنان هیچگونه توقعی از هیچکس و ارگانی نداشته است و یا دسته دیگر آنان که جانباز شده اند و هزینه درمان خود را با سختی تهیه می کنند و بنیاد شهید و جانبازان که اصلا ربطی به جبهه و دفاع مقدس در مراحل ابتدایی و پذیرش ایثارگر جهت حضور در صحنه دفاع از نظام و انقلاب ندارد و صرفا یک تشکیلات خدماتی و رفاهی محسوب می شود، مرجع تشخیص جانبازی و احراز صلاحیت آنان می باشد!؟ و آنان را قبول ندارد و یا  دسته دیگر این عزیزان از رزمندگان بسیجی هستند که به فراموشی سپرده شده اند و هیچکس سراغی از آنان نمی گیرد. به هر حال و بر مبنای همین اعتقاد پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه ضمن اعتراض به این دسته از افراد بی معرفت و بعضا فرصت طلب تصمیم گرفت عکس های مربوط به دفاع مقدس را انتشار داده و مورد استفاده عموم عزیزانی که می خواهند سال های پر افتخار دفاع مقدس را درک نمایند قرار دهد. انشاءالله که در این راه بتوانیم خدمت ناچیزی انجام دهیم . قابل ذکر است که تصاویر بسیار زیادی آماده شده و به آلبوم تصاویر دفاع مقدس، افزوده خواهد شد.


آلبوم تصاویر شفیق فکه، بزرگداشت شهید ماشاءالله سرهنگی درحال حاضر بزرگترین آلبوم تصاویر دفاع مقدس دراینترنت می باشد ودر موتور جستجوی اینترنت با درج عنوان تصاویر دفاع مقدس، رتبه اول معرفی را دارد. همچنین در رتبه بندی سایت iran.ir که رتبه بندی سایت های ایران را انجام می دهد، در معرفی سی و یک سایت برتر و فعال در زمینه دفاع مقدس، رتبه اول را دارا می باشد، درقسمت پربازدید کننده ترین ها نیز رتبه اول مربوط به همین آلبوم  تصاویر دفاع می باشد. با توجه ارسال عکس های منتشر نشده و منحصر بفرد در زمینه های دفاع مقدس و دیگر موارد، رتبه اول تصاویردفاع مقدس در اینترنت را دارا می باشد.

نیروی انسانی

مدیر پروژه: 1 نفر (32 نفر ساعت در ماه)
برنامه نویس: 1 نفر (64 نفر ساعت در ماه)
گرافیست: 1 نفر (32 نفر ساعت در ماه)
کارشناس سئو: 1 نفر  (8 نفر ساعت در ماه)

اقدامات آتی

انتشار بیش از 100 هزار عکس
رونمایی از عکس های اصلی به همراه نگاتیو
انتشار عکس ها در شبکه های اجتماعی
بهینه سازی قالب گرافیکی
امکان تبادل نظر کاربران بروی هر عکس
امکان تولید شناسنامه هر عکس
بهینه سازی در نتایج موتورهای جستجو

 

سامانه گلزار شهدا | ورود

اهداف

از سال 1386 دامنه های مرتبط با این موضوع ثبت شد و در ادامه نیز سایر دامنه ها به ثبت رسید و این روند همچنان ادامه دارد. این دامنه های بصورت زنجیره ای عمل کرده و همگی در راستای پاسداری از حقوق شهدا ثبت شده اند.
در ادامه و در سال 1390 نسخه آزمایشی گلزار شهدا بر روی شبکه جهانی اینترنت بارگزاری شد.
مجموعه اطلاعات قابل ارایه جامع ایثارگران که بخشی از آن راه اندازی گلزار شهدا در دنیای مجازی و اطلاع رسانی شهدای جمهوری اسلامی ایران می باشد.
راه اندازی وب سایت اختصاصی برای هر شهید
امکان رویت سنگ مزار و قرائت فاتحه و...
امکان جستجوی اطلاعات شهدا
ارائه گزارش های متنوع از اطلاعات تجمیع شده
فهرست مرجع شهدا با دسته بندی های مختلف

امکانات فعلی

نسخه تحت ویندوز گلزار در ابتدا تولید شد و در ادامه این نسخه توسعه یافت ولی بدلیل اینکه در شبکه جهانی اینترنت در دسترسی عموم نبود لزوم راه اندازی نسخه تحت وب با امکانات کامل تر و جامع تر احساس میشد.
کاربران گرامی می توانند با درج نام شهید عزیز مورد نظر خود نشانی اختصاصی اینترنتی دریافت نموده و مورد استفاده قرار دهند. این برنامه نسخه آزمایشی طرح « هر شهید یک سایت » توسط پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه است که در دست اقدام می باشد. اجرای این طرح در بزرگترین پایگاه اطلاع رسانی شهدای جمهوری اسلامی ایران (از زیر مجموعه های شفیق فکه) تعریف و برنامه نویسی شده و ارائه می گردد.
اختصاص 1 گیگابایت فضای میزبانی لینوکس از سال 1386
اختصاص 31 دامنه

Golzareshohada.ir, golzarshohada.com, golzarshohada.net, golzarshohada.org, golzarshohada.info, golzarshohada.ir, golzareshohada.net, golzareshohada.org, golzareshohada.info, golzareshohada.ir, golzare-shohada.com, golzare-shohada.net, golzare-, hohada.org, golzare-shohada.info, golzare-shohada.ir, mazareshahid.com, mazareshahid.net, mazareshahid.org, mazareshahid.info, mazareshahid.ir, mazarshahid.com, mazarshahid.net, mazarshahid.org, mazarshahid.info, mazarshahid.ir, shahid-id.ir, mazarshohada.ir

اقدامات انجام شده

راه اندازی سامانه اختصاصی ثبت اطلاعات شهدای عزیز سراسر کشور
درج اطلاعات مربوط به سنگ مزار بیش از 24 هزار شهید در مرحله اول
امکان جستجوی اطلاعات شهدا
اختصاص نشانی اینترنتی اختصاصی برای هر شهید

دستاوردها

بی نظیر و منحصر بفرد در شبکه جهانی اینترنت

نیروی انسانی

مدیر پروژه: 1 نفر (32 نفر ساعت در ماه)
برنامه نویس: 1 نفر (64 نفر ساعت در ماه)
گرافیست: 1 نفر (32 نفر ساعت در ماه)
کارشناس سئو: 1 نفر  (8 نفر ساعت در ماه)

اقدامات آتی

تکمیل سایت هر شهید
بهبود قالب
بهبود بخش جستجو
ساخت فهرست از اطلاعات بانک
اضافه کردن امکان خوداظهاری
تولید تصاویر مربوط به سنگ مزار سایر گلزارهای شهدا و...
بهینه سازی در نتایج موتورهای جستجو

 

پایگاه تحلبل نبرد فکه | ورود

اهداف

با توجه به اینکه اکثر خبرگزاری های اینترنتی به سبک و سیاست خاص خود نسبت به دفاع مقدس و شهدا عمل می کنند و یا بعضی از آنها در پوشش فعالیت در زمینه دفاع مقدس و شهدا به در آمد تبلیغاتی مشغول بوده و اکثرا سیاست زده شده اند و از هر طریق ممکن به دنبال جذب کاربر هستند و توجه خاص و هدفمند نسبت به اخبار دفاع مقدس و شهدا و مشکلات این عزیزان نداشته و اهمیت چندانی قایل نیستند لذا ضرورت داشت تا عزیزانی که می خواهند اطلاع رسانی نسبت به فعالیت های خود در زمینه دفاع مقدس و شهدا انجام دهند بتوانند به این مهم دست پیدا نمایند و جایی را که احساس تعلق به آنها دست بدهد را داشته باشند. بنابر این پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه اقدام به راه اندازی سایت fakeh.ir نمود تا در خدمت این عزیزان باشد. پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه با تبلیغات در سایت های دفاع مقدس و شهدا شدیدا مخالف است و آن را توهین و فریب در راستای سوءاستفاده از ایثارگران و علاقه مندان به آنان می داند و اعتقاد دارد نباید به نام خبر رسانی برای عزیزانی که از همه چیز خود گذشته و جان خود را فدا نمودند و یا سلامتی خود را از دست داده اند و هیچ گونه توقعی هم نداشته و ندارند، کسب درآمد نماییم و دست به تبلیغات بزنیم و ...
مرجع تحلیل نبردهای دفاع مقدس
ثبت دامنه در سال 1388 با پسوند ir و راه اندازی پایگاه در سال 1390 انجام شده است.

امکانات فعلی

سامانه مدیریت محتوای دینامیک و کاملا بومی (بدون استفاده از نرم افزارهای اماده)
امنیت بالای سامانه به دلیل طراحی تولید و توسعه توسط برنامه نویسان مجموعه شفیق فکه
سرعت بالای اجرای عملیات ها به دلیل بهره گیری از آخرین تکنولوژی های وب
دارای کلیه امکانات سامانه های مدیریت محتوا شامل مقالات،‌اخبار،‌ گالری عکس ویدئو و صوت،‌ مدیریت کاربران، لغتنامه، صفحات ایستا، ارتباط با ما و...
اختصاص 1 گیگابایت فضای میزبانی لینوکس از سال 1388
اختصاص یک زیر دامنه از دامنه ی اصلی شفیق فکه

Gallery.shafighefakeh.ir

اقدامات انجام شده

راه اندازی سامانه مدیریت محتوای اختصاصی
درج اطلاعات اولیه

دستاوردها

باتوجه به نام فکه و گفتار نو و متناسب با فضای مجازی، خیلی زود درجایگاه عالی قرار گرفت.

نیروی انسانی

مدیر پروژه: 1 نفر (32 نفر ساعت در ماه)
برنامه نویس: 1 نفر (64 نفر ساعت در ماه)
گرافیست: 1 نفر (32 نفر ساعت در ماه)
کارشناس سئو: 1 نفر  (8 نفر ساعت در ماه)

اقدامات آتی

درج محتوا
اضافه کردن امکانات تعاملی به منظور ارتباط با علاقه مندان
بهینه سازی در نتایج موتورهای جستجو

 

اولین و جامع ترین اتاق گفتگوی آنلاین و آفلاین دفاع مقدس | ورود

اهداف

محفلی آزاد برای طرح واقعیت ها، خاطرات و ارزش های دفاع مقدس و ایجاد پل ارتباطی بین نسل حاضر در جبهه با نسل های بعدی و همچنین هم دوره ای ها
امکان برقراری ارتباط صوتی و تصویری ایثارگران
برگزاری سخنرانی های آنلاین
محفلی برای همدلی و همدردی و بازگو کردن خاطرات دفاع مقدس و برقراری ارتباط با نسل جدید

امکانات فعلی

اختصاص زیر دامنه chat.shafighefakeh.ir و راه اندازی نسخه گفتگوی آنلاین و در ادامه توسعه نرم افزار به تالار گفتگو که در هم در حالت آنلاین و هم آفلاین به کاربران خدمات ارائه خواهد کرد
استفاده از آخرین تکنولوژی ها
سازگاری کامل تالار گفتگوی آفلاین و اتاق گفتگوی آنلاین
ساختار نمایشی منعطف و امنیت بالا
سرعت بارگزاری و نمایش بسیار بالا (در مقایسه با سایر تالار ها)
کنترل رفتار کاربران (راهکارهای تشویقی و تنبیهی)

اقدامات انجام شده

راه اندازی سامانه مدیریت اتاق گفتگو (تالار گفتگو و چت آنلاین) با امکانات مدیریتی و کنترلی برروی عملکرد اعضا
امکان گفتگوی زنده اعضا در اتاق های تخصصی

دستاوردها

در حال حاضر این تالار به عنوان اولین تالار مرتبط با حوزه رفاع مقدس شروع به فعالیت کرده است و امید است در آینده ای نزدیک میزبان کلیه حاضرین در دوره دفاع مقدس و همچنین سایر علاقه مندان باشد

نیروی انسانی

مدیر پروژه: 1 نفر (32 نفر ساعت در ماه)
برنامه نویس: 1 نفر (64 نفر ساعت در ماه)
گرافیست: 1 نفر (32 نفر ساعت در ماه)
کارشناس سئو: 1 نفر  (8 نفر ساعت در ماه)

اقدامات آتی

طراحی قالب اختصاصی
اضافه کردن امکان گفتگوی صوتی و ویدئویی
آرشیو کلیه بحث های آفلاین و مکالمات آنلاین
اضافه کردن امکان انتشار و آرشیو صوت و تصویر
توسعه امکانات اتاق گفتگوی زنده
بهینه سازی ترجمه ها
راه اندازی رادیو اینترنتی

 

بانک اطلاعات ایثارگر

اهداف

راه اندازی وب سایت اختصاصی هر ایثارگر
امکان جستجوی اطلاعات ایثارگران
ارائه گزارش های متنوع از اطلاعات تجمیع شده
فهرست مرجع ایثارگران با دسته بندی های مختلف

امکانات فعلی

راه اندازی بخش مدیریت ورود اطلاعات
اختصاص 1 گیگابایت فضای میزبانی لینوکس از سال 1386
اختصاص 1 دامنه

اقدامات انجام شده

طراحی فرم های ورود اطلاعات

نیروی انسانی

مدیر پروژه: 1 نفر (32 نفر ساعت در ماه)
برنامه نویس: 1 نفر (64 نفر ساعت در ماه)
گرافیست: 1 نفر (32 نفر ساعت در ماه)
کارشناس سئو: 1 نفر  (8 نفر ساعت در ماه)

اقدامات آتی

بهبود قالب
بهبود بخش جستجو
ساخت فهرست از اطلاعات بانک
اضافه کردن امکان خوداظهاری
تولید تصاویر مربوط به سنگ مزار سایر گلزارهای شهدا و...
بهینه سازی در نتایج موتورهای جستجو

 

ایثارگران دفاع مقدس

اهداف

تایم لاین رخداد های دفاع مقدس
ارتباط دهنده اطلاعات تجمیع شده در سایر پایگاه های وب و بانک های اطلاعات مجموعه شفیق فکه

امکانات فعلی

اختصاص 1 گیگابایت فضای میزبانی لینوکس از سال 1391
ثبت و تمدید 1 دامنه از سال 1391

Isaargaraan.ir

اقدامات انجام شده

بررسی و امکان سنجی اجرای پروژه

نیروی انسانی

مدیر پروژه: 1 نفر (32 نفر ساعت در ماه)
برنامه نویس: 1 نفر (64 نفر ساعت در ماه)
گرافیست: 1 نفر (32 نفر ساعت در ماه)
کارشناس سئو: 1 نفر  (8 نفر ساعت در ماه)

اقدامات آتی

پیاده سازی بانک اطلاعات
طراحی و اجرای تایم لاین رخدادهای دفاع مقدس
پیاده سازی امکانات تعاملی برای بازدیدکنندگان
بهینه سازی در نتایج موتورهای جستجو

 

ایثارگر بلاگ

اهداف

 متاسفانه اکثر وبلاگ ها با هدف ابزار قرار دادن کاربر و سوءاستفاده از او جهت کسب درآمد تبلیغاتی ارائه می شود و تبلیغات با محتوا و طرز فکر نویسنده وبلاگ همخوانی ندارد و چه بسا توهین به حساب می آید. در یک جمله، حدود 75 در صد وبلاگ نویسان شاءنشان رعایت نمی شود و صرفا یک هدف و ابزار درآمد تبلیغاتی برای ارائه کنندگان وبلاگ محسوب می شوند. حتما شما هم چندی است که به صفحات تحمیلی تبلیغات و آگهی که در هنگام کلیک بر روی مطلب مورد نظرتان باز می شود، برخورد داشته اید و مورد استثمار و بهره کشی ناخواسته قرار گرفته اید. واقعا جای تاسف است که اینگونه شرکت ها ی ارائه کننده وبلاگ با  بهره برداری منفی از تکنولوژی و سوءاستفاده از اعتماد کاربر به او اهانت می نمایند. از طرفی مسئولین مربوطه هم اقدامی جهت رفع این مشکل نمی نمایند که واقعا جای تعجب دارد. میثاق بلاگ تا چندی دیگر فعالیت خود را آغاز می نماید و در خدمت شما و برای خود شما فعالیت خواهد نمود.

 

عکس وان- ارائه دهنده عکس مورد نظر شما  | ورود

اهداف

اینجا محلی مطمئن برای همه عزیزان بخصوص قشر محصل و دانشجو جهت برداشتن عکس های تحقیقاتی و مورد نیاز می باشد و باعث می شود عکس های غیر مرتبط با موضوع برای تحقیق کننده روئیت نشود. برای این قسمت نیز سی هزار عکس از موضوعات مختلف تهیه و آماده ارسال می باشد.

امکانات فعلی

مدیریت تصویر بر اساس ساختار درختی و دسته بندی
امکان آپلود تصاویر بصورت زیپ شده
امکان تعیین سطح دسترسی برای بازدیدکنندگان و اعضا

اقدامات انجام شده

درج بیش از 10 هزار عکس در موضوعات مختلف و طبقه بندی شده
جذب بیش از 200 عضو
امکان ارسال عکس کاربران عضو
امکان تعریف سطح دسترسی برای بازدیدکنندگان و اعضا

دستاوردها

 

نیروی انسانی

مدیر پروژه: 1 نفر (32 نفر ساعت در ماه)
برنامه نویس: 1 نفر (64 نفر ساعت در ماه)
گرافیست: 1 نفر (32 نفر ساعت در ماه)

اقدامات آتی

انتشار بیش از 100 هزار عکس
بهینه سازی قالب گرافیکی
امکان تبادل نظر کاربران بروی هر عکس

 

چت علمی | ورود

اهداف

 به علت عدم وجود چت روم علمی در اینترنت، این قسمت بر حسب وظیفه و به نیابت از شهدا به جامعه علمی تقدیم گردیده است.

امکانات فعلی

اختصاص دامنه chatelmi.ir و راه اندازی نسخه گفتگوی آنلاین و در ادامه توسعه نرم افزار به تالار گفتگو که در هم در حالت آنلاین و هم آفلاین به کاربران خدمات ارائه خواهد کرد
استفاده از آخرین تکنولوژی ها
سازگاری کامل تالار گفتگوی آفلاین و اتاق گفتگوی آنلاین
ساختار نمایشی منعطف و امنیت بالا
سرعت بارگزاری و نمایش بسیار بالا (در مقایسه با سایر تالارها)
کنترل رفتار کاربران (راهکارهای تشویقی و تنبیهی)

اقدامات انجام شده

راه اندازی سامانه مدیریت اتاق گفتگو (تالار گفتگو و چت آنلاین) با امکانات مدیریتی و کنترلی برروی عملکرد اعضا
امکان گفتگوی زنده اعضا در اتاق های تخصصی

دستاوردها

 

نیروی انسانی

مدیر پروژه: 1 نفر (32 نفر ساعت در ماه)
برنامه نویس: 1 نفر (64 نفر ساعت در ماه)
گرافیست: 1 نفر (32 نفر ساعت در ماه)

اقدامات آتی

طراحی قالب اختصاصی
اضافه کردن امکان گفتگوی صوتی و ویدئویی
آرشیو کلیه بحث های آفلاین و مکالمات آنلاین
اضافه کردن امکان انتشار و آرشیو صوت و تصویر
توسعه امکانات اتاق گفتگوی زنده

   

لشگر ده سیدالشهدا علیه السلام | ورود

اهداف

 معرفی ستاد کنگره شهدا ،  لشگر ده سیدالشهدا علیه السلام و یاد آوری رشادت ها و دلاور مردی های ایثارگران، بسیجیان و عزیزان کادر و شهدا، جانبازان و بازگویی تاریخ رزم لشکر ده سیدالشهدا علیه السلام در اینترنت

امکانات فعلی

سامانه مدیریت محتوای دینامیک و کاملا بومی (بدون استفاده از نرم افزارهای اماده)
امنیت بالای سامانه به دلیل طراحی تولید و توسعه توسط برنامه نویسان مجموعه شفیق فکه
سرعت بالای اجرای عملیات ها به دلیل بهره گیری از آخرین تکنولوژی های وب
دارای کلیه امکانات سامانه های مدیریت محتوا شامل مقالات،‌اخبار،‌ گالری عکس ویدئو و صوت،‌ مدیریت کاربران، لغتنامه، صفحات ایستا، ارتباط با ما و...
اختصاص 1 گیگابایت فضای میزبانی لینوکس

اقدامات انجام شده

راه اندازی سامانه مدیریت محتوای اختصاصی
درج اطلاعات اولیه