درباره میثاق | تاریخچه شفیق فکه | تصاویر | امکانات شفیق فکه | اهداف پیش رو | ارتباط با ما
    صفحه نخست / درباره میثاق

بسم الله الرحمن الرحیم

 

اینجا محلی است برای معرفی و فهرست اهداف، امکانات، سایت ها، دامنه ها و تمامی آنچه که مربوط است به:

"پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه" 

شفیق فکه، طرحی نو  و گامی دیگر در راستای زنده نگهداشتن و پاسداری از فرهنگ ایثار و ایثارگری

با سلام و احترام

حمد و سپاس خداوند را كه بر ما منت نهاد و راه خدمت به اسلام و نظام مقدس جمهوري اسلامي و پاسداري از خون مطهر شهدا و ادامه راه حضرت امام خميني رحمت الله علیه، و حراست از دستاوردهاي آنان و پيروي از ولايت فقيه و رهبر انقلاب حضرت آيت الله العظمي خامنه‌اي، را بر ما هموار گردانيد و ما را لايق آن دانست تا اين مسؤليت بس سنگين را به طريقي ديگر راه گشا شويم و با استعانت از ذوات مقدسه چهارده معصوم علیه السلام خاصه وجود مبارك بقية الله الاعظم ارواحناله الفدا، برآن شديم تا فعاليتي را در زمينه مسايل فرهنگي و اجتماعي آغاز نموده و در اين رابطه اقدام به راه اندازي "پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه" كه در پيش روي شما كاربر گرامي قرار دارد، نماييم.

پایگاه فرهنگی و اجتماعی شفیق فکه با محوریت و پرداختن به موضوع مهم "مطالبات شهدا" و جهت انجام امور خاص فرهنگی و اجتماعی در مسیر روشن و تابناک ترویج فرهنگ دفاع مقدس و معرفی فرهنگ ایثار و شهادت و میثاق با شهدای انقلاب اسلامی ایران و سال های دفاع مقدس با نیت انجام وظیفه و براساس طرحی مفصل شکل گرفت و اکنون حدود هشت سال پر فراز و نشیب را پشت سر گذاشته است.

هشت سال پر از پیروزی ها و کارهای نیمه تمام و تمام شده، شکست ها و ناکامی ها، بی مهری ها و کم لطفی ها و اتفاقاتی که بیان آنها خود هم شیرین و هم دردآور و جگر سوز است ولی شیرینی رفع نیاز و پاسخ به سئوال های جامعه نسل سومی با دغدغه های ذهنی آنان نسبت به اتفاقات افتاده شده در زمان وقوع انقلاب اسلامی و ایام سال های دفاع مقدس بر همه چیز غالب آمده و ما را بر آن داشت تا هرگز پا فرا نکشیم و قد خم نکنیم و هر چه جلو تر می رفتیم نور امیدی تازه می درخشید و درمی یافتیم که شهدا و خانواده آنان نیستند که منتظر خدمتی و خدماتی از جانب ما یا هیچ کس دیگری باشند بلکه ماییم که محتاج ایشانیم و اگر برایشان کاری نکنیم این ما هستیم که محروم مانده ایم نه آنان.

شهدا به هیچ چیز محتاج نیستند و ما خاکیان برای همه چیزمان به آنان محتاجیم و اگر روشنی راه خودشان و عشق دیدار سنگ مزارشان را حتی از ما بگیرند دیگر هیچ نداریم. پس خواستیم که شهدا بخواهندمان و بدهندمان توفیق خدمتی و اجازه مصاحبتی.

اکنون ماییم و شما و شهدا، یا علی مدد

 

شايد جنگ خاتمه يافته باشد اما مبارزه هرگز پايان نخواهد يافت و زنهار اين غفلتي كه من و تو را در خود گرفته است ظلمات قيامت است. شهيد سيد مرتضي آويني                                                                                                                                                                


در باره شفیق فکه بیشتر بدانیم