درباره میثاق | تاریخچه شفیق فکه | تصاویر | امکانات شفیق فکه | اهداف پیش رو | ارتباط با ما
    صفحه نخست / اخبار

دانشنامه شهدا و ایثارگران راه اندازی شد.

بسم الله الرحمن الرحیم


اقدامی دیگر در راستای اوامر معظم رهبر انقلاب / بانک جامع اطلاعات ایثارگران و شهدا راه اندازی شد

 

باسلام

با لطف خداوند متعال و یاری شهدا، دانشنامه شهدا و ایثارگران جمهوری اسلامی ایران  shahidpedia.ir نیز راه اندازی گردید و در کنار سامانه تفحص مزار شهدا، گلزارشهدا و هر شهید یک سایت قرار گرفت تا در خدمت کاربران گرامی جهت دستیابی سریعتر به اطلاعات این عزیزان باشد. امید است که دعای خیر و راهنمایی های شما مثل همیشه پشتیبان ما باشد. دو کار عظیم دیگر در دست اقدام می باشد و بزودی در دسترس شما سرور گرامی قرار خواهد گرفت . منتظر اطلاعیه بعدی ما باشید. با تشکر

پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه

 

دانشنامه شهدا چیست ؟

دانشنامه شهدا بزرگترين پایگاه اطلاع رساني شهداي جمهوري اسلامي ايران و بانک جامع اطلاعات ایثارگران عزیز در اینترنت می باشد که این دانش نامه اينترنتي مجهز به تمامي زبان هاي زنده دنياست و محتويات آن قابل ویرایش است. دانشنامه شهدا با سایت هر شهید مرتبط گردیده و با همكاري متولی سایت و دیگر عزیزان نوشته مي شود و در دسترس هر كسي كه اطلاعاتی از ایثارگران دارد می باشد و مطالب و اطلاعات آن قابل ویرایش بوده و هدف آن معرفی ایثارگران جمهوری اسلامی ایران به جامعه جهانی است. دانشنامه شهدا یکی از بخش های مجموعه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه می باشد که با توجه به جایگاه و اهمیت آن تمامی مجموعه و سایت های شفیق فکه را تحت تاثیر خود قرار داده است و از امکانات آن در جهت معرفی ایثارگران در حد بسیار وسیع استفاده خواهد کرد. لازم به توضیح است که این دانشنامه مرحله تکمیلی سامانه جست و جوی مزار شهدا و  طرح هر شهید یک سایت می باشد.

لازم به یادآوری می باشد که از نظر پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه، ایثارگر به تمامی افرادی اطلاق می گردد که در رابطه با انقلاب اسلامی ایران و دفاع مقدس فعال بوده اند که در این رابطه می توان از رزمندگان، مجروحان و جانبازان، آزادگان، شهدا، و پدر و مادر همسر و فرزندان این عزیزان و تمامی کسانی که در ستاد امداد و نجات و ستاد تخلیه شهدا و مجروحین و یا ستاد جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردمی و یا به هر طریق دیگری که زحمات چشمگیری را انجام داده اند، نام برد و باید نام آنان ثبت گردد تا زمینه آشنایی آیندگان با این عزیزان نیز فراهم شود.

 نسخه قابل چاپ    ارسال این صفحه به دوستان
تاریخ و زمان انتشار: دو شنبه 30 دی 1392
تهیه و تنظیم: شفیق فکه
منبع : پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه
ارسال نظر:
 
عنوان  
رایانامه  
متن نظر  
کد امنیتی = ۱۴ + ۴