درباره میثاق | تاریخچه شفیق فکه | تصاویر | امکانات شفیق فکه | اهداف پیش رو | ارتباط با ما
    صفحه نخست / اخبار

گزارش ویژه برنامه «از آسمان»؛ رونمایی از«دانشنامه جامع شهدا و ایثارگران» توسط سرلشکر جعفری

گزارش ویژه برنامه «از آسمان»؛ رونمایی از پایگاه اینترنتی «دانشنامه جامع شهدا و ایثارگران، شبکه ایثار» توسط سرلشکر جعفری

رونمایی از یک پایگاه جامع اینترنتی توسط سرلشکر جعفری فرماندۀ کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزۀ جهاد و حماسه به نام «دانشنامه جامع شهدا و ایثارگران» موضوع روایت این هفتۀ « از آسمان » است که...

 

رونمایی از یک پایگاه جامع اینترنتی توسط سرلشکر جعفری فرماندۀ کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزۀ جهاد و حماسه به نام «دانشنامه جامع شهدا و ایثارگران» موضوع روایت این هفتۀ « از آسمان » است که جمعه ۸ تیرماه ساعت ۱۶:۱۵ از شبکه دو سیما پخش گردید.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ «دانشنامه جامع اینترنتی شهدا و ایثارگران» یک تلاش ارزشمند برای نشر فرهنگ شهادت و حفظ تاریخ و آثار دفاع مقدس در گستره پر هیاهوی دنیای مجازی به همت اداره امور ایثارگران سپاه پاسداران است که رونمایی از آن موضوع گزارش این هفته برنامه «از آسمان» است.

در این پایگاه اینترنتی به همت دست اندرکاران ایده پردازی و راه اندازی این دانشنامه؛ امکانات متنوع و خوبی از جمله اطلاعات ۲۵۰ هزار شهید از تاریخ پانزدهم خرداد سال ۴۲، شهدای دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم تا اردیبهشت سال ۹۷ و چندین آلبوم بی نظیر از تصاویر دوران جنگ برای استفاده های عمومی و پژوهشی فراهم شده است.

«از آسمان» کاری است از گروه اجتماعی فرهنگی که با نگاهی مستند عاشقانه های فرهنگ پایداری، جهاد و شهادت را به تصویر می کشد. این برنامه به کارگردانی و تهیه کنندگی امیر خورشیدی فرد جمعه هر هفته ساعت ۱۶:۱۵ در جدول پخش شبکه دو سیما قرار دارد و بازپخش آن چهار شنبه 13/4/1397 ساعت ۱۱:۳۰ خواهد بود. «از آسمان» تنها مجموعۀ مستمر حوزۀ ایثار و شهادت سیماست که هجدهمین سال فعالیت خود را سپری می کند

 

 نسخه قابل چاپ    ارسال این صفحه به دوستان
تاریخ و زمان انتشار: چهار شنبه 13 تیر 1397
تهیه و تنظیم:
منبع : شبکه دو سیما
ارسال نظر:
 
عنوان  
رایانامه  
متن نظر  
کد امنیتی = ۹ + ۲